Reference

Ohlasy klientů

Andrea Kropáčková


"Už dlouho jsem se nesetkala s člověkem, který dělá svou práci s takovým nadšením, elánem a chutí. Jeho znalosti a přehled v oboru je až neuvěřitelný! Jsem moc ráda, že jsme se svěřili právě Tobě, Martine."

Veronika Safínková


"Jsem dost skeptický člověk a bohužel po ne úplně dobré zkušenosti s finančními poradci, jsem se obávala i první schůzky s Martinem. Obavy však nebyly vůbec namístě.. Martin je velký profík a člověk na svém místě, kterému naprosto důvěřuji a proto přes něj máme sjednané nejen životní pojistky, ale také investice i půjčku. Doporučuji všemi deseti, protože najít v dnešní době člověka, kterému můžete naprosto věřit v oboru finančního poradenství, je tak trochu zázrak."

Michal Kolář


"Martin je profík v oboru, navíc má milý lidský a zodpovědný přístup. Sám jeho služeb využívám a jsem maximálně spokojený. Co se dohodne platí. Doporučuji!"

Jan Povolný


"Bezkonkurenční ! Nemám slov, vše co člověk potřebuje, to dokáže zařídit a hlavně se na něj může člověk spolehnout! Palec nahoru!

Olina Slavíčková


"Na prvním místě vždy zájem klienta..ne ten jeho, nebo jedné finanční instituce. Tak bych stručně charakterizovala skvělé služby Martina Doskočila.

Nikola Koutská


"Velká spokojenost. Vždy řádně vysvětlí, poradí, stačí zavolat a všechno zařídí nemusela jsem si nic vyběhávat, obvolávat, schůzku vždy přizpůsobil dle mé časové možnosti.

Karolína Bártová


Ať řešíme, co řešíme.. Martin to za nás vždycky vyřeší.. od různých pojistek až po naše úrazy.. vždy jenom zavoláme a přijede až k nám domu to s námi řešit. Moc děkujeme a rozhodně DOPORUČUJEME ať řešíte cokoliv!